İskele Caddesi Işıl Apartmanı No:20 Daire:5 Kat:4 Caddebostan
                                                        Telefon: 0216 380 32 29
                                                            GSM: 0539 551 19 23

Çeşitli sebeplere bağlı olarak insanların ruh ve beyin sağlığının bozulabilmesi söz konusu olabilmektedir. Bu gibi durumlara karşı önyargılı yaklaşmamak ve acilen yardım almak sorunların çözülebilmesi için önem taşımaktadır. İstanbul gibi büyük bir şehirde ise bu gibi durumlar daha sık yaşanabilmektedir. Sitemizde Anadolu yakası psikolog gereksinimizle ilgili merak ettiğiniz konularla ilgili makale ve yazıları inceleyebilir, sormak istediğiniz, yönlendirme almak istediğiniz konularla ilgili danışmanlık merkezimizle bağlantıya geçebilirsiniz.

Günümüzde pek çok kişinin psikologlara karşı önyargılı olması nedeni ile uzman yardımı almak istemeniz zor hale gelebilmektedir. Bu sebeple de internet ortamında yardım almanız sizin için daha rahat olabilir. Konu ile ilgili olarak sitemizde bulunan blog yazıları ve makaleleri okumanızın da size faydası olacaktır. Üstelik dilerseniz Bağdat Caddesi psikolog ihtiyaçlarınızı da sitemizde bulunan uzmanlardan karşılayabilmeniz mümkündür. Pek çok farklı alanda çalışan ve sizlere en iyi şekilde destek olmaya çalışan uzmanlarımıza da sitemiz vasıtasıyla daha rahat erişebilmeniz mümkündür. Çocuk psikolojisinden aile terapisine kadar her konuda uzmanlarımızdan faydalanabilirsiniz. Sitemizde bulunan blog yazıları ve makaleleri okuduğunuz zaman aklınıza takılan soruları bize iletebilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden uzmanlarımıza Caddebostan psikolog ile ilgili ihtiyaçlarınızı sorabilirsiniz. Üstelik günlük hayatta faydanıza olabilecek bilgileri sitemizden edinebilirsiniz.

Alanında uzman psikologlardan oluşturulan ekibimizin yazmış oldukları yazıları okuduğunuz zaman özel hayatınızla ilgili ve sosyal hayatınızla ilgili pek çok probleminizi rahatlıkla çözebilirsiniz. Çünkü sitemizde okul hayatında yaşadığınız zorluklara başa çıkma yollarından öfke kontrolüne kadar pek çok farklı konuda size destek olabilecek yazılar bulunmaktadır. Size özel Anadolu yakası psikolog görevi de üstlenmekte olan sitemiz sayesinde pek çok probleminizi daha rahat bir şekilde çözebilmeniz ve sorunlarınıza daha çabuk yanıtlar bulabilirsiniz. Kadıköy psikolog arayışınıza cevap bulabileceğiniz merkezimizde terapist ile; gerçekten mutlu, olgun ve kendi hayatını kendi yönetebilen, kendi hayatlarının ve seçimlerinin sorumluluğunu üstlenebilen, karşılaştığı problemler ve sıkıntılar karşısında ne yapması gerektiğini bilen, alternatif stratejiler yaratabilen, kendisini ve çevresindeki insanları suçlamayıp onları anlama yolunda gidebilen, kendi kişisel gelişimine katkıda bulunduğu gibi etrafındaki insanlarında hayatlarına anlam katan bir birey olma serüveninde adeta bir yolculuğa çıkılır.  Psikolojik destekte bireylerin, bunları kendi hayatlarında sağlayabilmeleri hedeflenmektedir.